"Солдатський привал"

Запорізький хостел для бійців АТО «Солдатський привал» ось уже п’ятий рік поспіль гостинно приймає своїх відвідувачів.
Його створили, аби дати тепло й дах над головою хлопцям, які повертаються додому чи їдуть на передову. У центрі цілодобово чергують волонтери-адміністратори і працює військовий психолог. Відмінність волонтерського центру від інших полягає в тому, що кімнати відпочинку розташовуються не у вокзалі, а в окремій будівлі поряд.
«Солдатський привал» розрахований на двадцять місць, тут є душові кабіни, пральня, доступ в інтернет, а також смачна домашня їжа, яка збирає всіх за одним столом.
А душею волонтерського центру є його колектив. На жаль, сьогодні «Солдатський привал» позбавлений державної підтримки, тож його працівникам доводиться самим опікуватись долею унікального волонтерського проєкту на чолі з керівницею Галиною Гончаренко.
ГО «Справжні дії» вже не перший рік підтримує волонтерський центр й надає допомогу. Громадські активісти прагнуть підтримати тих, хто змінює Україну та долучити якомога більшість однодумців до проблеми, яка перебуває на порядку денному.
«Волонтерський центр «Солдатський привал» - унікальне місце. Так, п’ятий рік поспіль центр продовжує надавати дах над головою і допомогу 11 тис. військовослужбовцям».
«Солдатський привал» має чудову керівницю й надійну команду. Вся наша команда ГО «Справжні дії» вже не один рік підтримують цей центр, надаючи необхідну допомогу. Хочемо висловити свою вдячність та захоплення представникам волонтерського центру «Солдатський привал».

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі