План "Справжніх дій"

Щоденно у новинах нам розповідають як євройські країни та США боряться з Covid-19  і які суми виділяют уряд для допомоги підприємцям та громадянам, які втратили дохід за час карантину. 

Подібну інформацію ми чуємо і про Україну. Тільки розповідают нам про те, скільки тестів та масок прилетіло з Китаю, що допомога по безробіттю зросла з 650 грн до 1000 грн.

За останні два місяці роботу в Україні втратили від 500 до 700 тис чоловік, які були оіційно працевлаштовані. Рівень безробіття складає 2,5 млн чоловік - найвищий за останні 15 років!

Ми пропонуємо План «Справжніх дій»:

  • організувати разову соціальну допомогу тим, їто втратив роботу за час карантину у розмірі 3000 грн. Додатково 1000 грн на дитину.
  • грант для бізнесу, що припинив свою роботу на час карантину: 25 000 грн для підприємців на першій групі єдиного податку та 50 000 для підприємців на другій та третій групі, та товариств з обмеженою відповідальністю.

Громадяни та бізнес 28 років утримував країну та владу, прийшов час зробити крок на зустріч - підтримати українців!

Підпишіть нашу петицію на сайті Президента України. разом ми змусимо владу нас почути!

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі