Запорізькі посадовці не хочуть співпрацювати із громадськістю?

ГО «СПРАВЖНІ ДІЇ» звернулася до керівництва Запорізької облдержадміністрації з приводу вирішення вкрай актуального для регіону питання – розробки Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення. Зокрема, йшлося про пропозицію створити спеціальну комісію за участі структурних підрозділів ОДА та громадськості з метою розробки зазначених нормативних документів.

Співпраця громадськості та обласної влади у розробці зазначених Правил за участі експертів у галузі екології з числа громадських активістів, на думку активістів ГО «Справжні дії», стане гарантією того, що скиди стічних вод з очисних споруд не спричинять згубного впливу на навколишнє середовище, а осад буде утилізований у безпечний і прийнятний для навколишнього середовища спосіб.

Відтоді минув рівно місяць, проте звернення і досі залишається без відповіді.


За інформацією активістів, звернення ГО «Справжні дії» було спрямоване на розгляд та подальшу реалізацію заступнику голови Запорізької ОДА Олександру Бабаніну. Але, певно, загубилося десь в стосах інших надважливих документів, яким численний апарат облдержадміністрації не може дати ради. Чи, можливо, в ОДА, за старою чиновницькою традицією, вирішили, що «папірець повинен відлежатися».

Проте, хотілося би нагадати запорізьким посадовцям, що часи радянщини минули і сьогодні, якщо посадовець прагне залишатися при посаді, необхідно бути більш відкритим для спілкування із громадськістю та оперативно реагувати на її потреби і запити.

Нагадаємо, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України були введені в дію Правила приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення та Порядок визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення. 

На основі цих правил повинні бути розроблені та затверджені регіональні.

 

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі