Запорізькі діти із особливими потребами побували з екскурсією на «Запорозькій Січі»

11 жовтня діти із Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування побували на екскурсії до історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» на Хортиці.

Ініціатором та організатором заходу став офіцер Запорізького підрозділу Європейської поліцейської асоціації Олег Топоренко. Активісти Громадської організації «СПРАВЖНІ ДІЇ» долучилися до акції та підтримали ініціативу.

В Запоріжжі працює 7 відділень Центру надання соціальних послуг. Побачити мальовничі краєвиди острову та зануритися в історію життя Запорізьких козаків мали підопічні  відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Хортицького району.

Загалом, в екскурсії взяли участь діти віком від 2 до 18 років, яких супроводжували волонтери, представники Центру та батьки. Асистент вчителя-реабілітолога Наталя Литвинова ні на крок не відходила від дітей протягом всієї мандрівки.

Гід Запорізької Січі провів для дітлахів та їхніх батьків надзвичайно цікаву екскурсію, розказуючи про маловідомі факти з історії нашого міста, життя запорізького козацтва та показуючи різні локації історико-культурного комплексу.

Чудовий осінній день та захоплива подорож надовго запам’ятаються вихованцям Центру. По закінченню екскурсії на групу чекав «tea break» із смаколиками.

Додому діти поверталися щасливі й втомлені, сповнені нових вражень та цікавих знань.

«Створення необхідних умов для духовного, культурного та фізичного розвитку дітей – обов’язок кожного свідомого дорослого. Тому наша Громадська організація не тільки проводить власні акції для реалізації цієї надзвичайно важливої соціальної місії, але й радо підтримує ініціативи інших волонтерів та просто небайдужих мешканців міста.

Коли ми бачимо щасливі, усміхнені обличчя дітей, то розуміємо, що все недарма, що кожна подібна маленька акція робить світ кращим, добрішим, а життя таких діток трохи легшим та приємнішим», - поділився співзасновник ГО «СПРАВЖНІ ДІЇ» Максим Кисельов.

ГО «СПРАВЖНІ ДІЇ» тісно співпрацює із дитячими будинками та будинками сімейного типу, багатодітними родинами та спеціалізованими закладами Запорізької області.

Влітку завдяки акції «СПРАВЖНІ ДІЇ – НА КОРИСТЬ ДІТЯМ» більше 250 дітей відпочили у аквапарку «Острів скарбів» та дельфінарії «Оскар» в Кирилівці.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі