Запорізька влада забула про занедбаний стадіон в одному з районів?

В одному з районів Запоріжжя пустує стадіон "Авангард", який раніше був мав добру репутацію серед містян та гостей міста.

Про це на своїй сторінці написав запоріжанин Дмитро.

Так, за його словами, стадіон "Авангард" розташований у Дніпровському районі. Раніше він збирав навколо себе школярів і працівників заводів на спортивних змаганнях. Також на День фізкультури тут приземлялися парашутисти. Стадіон був пристановищем для занять легкоатлетів, волейболістів, футболістів, гандболістів. Зокрема, тренувався в "Авангарді" і рекордсмен світу зі стрибків у висоту Володимир Ященко.

Однак стадіон вже тривалий час пустує і збирає навколо себе тих, хто надає перевагу нездоровому відпочинку. Як зазначає Дмитро, молоде покоління могло б направити свій потенціал на оздоровлення, спорт і спілкування, зокрема, у відбудованому "Авангарді". З цією метою запоріжанин закликає міську владу, меценатів і просто небайдужих людей до об'єднання навколо цієї проблеми.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі