Запоріжжя увійшло у десятку найбільш забруднених міст України

На інформаційному ресурсі Укрінформ оприлюднено рейтинг міст за рівнем забруднення атмосферного повітря. У даному рейтингу Запоріжжя посідає 9 місце. За шкалою забрудненості повітря Запоріжжя належить до міст з "високим рівнем" забруднення. Що не дивно, оскільки майже кожного дня ми отримуємо новини про перевищення гранично допустимого рівня: сірковуглецю, фенолу, толуолу майже у два рази.

Проте, Запоріжжю ще пощастило, оскільки є міста з більш забрудненим атмосферним повітрям. У топ-три найбільш забруднених міст: Маріуполь, Дніпро, Одеса.

Без корінних змін у системі охорони навколишнього середовища неможливо сподіватись на якісні зміни у стані атмосферного повітря. Мінімальні штрафи, не досконале законодавство, а головне - відсутність бажання самих підприємців підвищувати екологічні стандарти виробництва.

Екологія - це не щось ефемерне. Це те чим ми дихаємо, що ми п'ємо, що їмо. Це питання якості та тривалості нашого життя. Більш того, сама природа вже напряму заявляє про необхідність ощадливого ставлення до неї. Відсутність снігу, проблеми з врожаєм, пильові бурі та сніг у травні - все це наслідки бездумного використання природних ресурсів.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі