Запоріжці підтримали петицію про заборону пластикових пакетів: на черзі – розгляд депутатами

Петиція про заборону пластикових пакетів, автором та ініціатором якої є голова Громадської організації «Справжні дії» Валерія Салтан, набрала необхідну кількість голосів та найближчим часом буде передана на розгляд органів влади.

Про важливість петиції та значення подібних ініціатив для природного середовища Валерія Салтан розповіла в інтерв’ю журналістам програми «Ранок: Запоріжжя» на телеканалі «Суспільне».

Під час розмови голова ГО «Справжні дії» відзначила активність запоріжців та загальне зростання рівня екологічної свідомості містян.

Також Валерія Валеріївна зазначила, що найближчим часом петицію буде передано на розгляд депутатів Запорізької обласної та міської рад.

Нагадаємо, електронна Петиція щодо заборони продажу та використання торгівельними мережами та громадянами поліетиленових пакетів (пластикових мішків, пакетів або торбинок), окрім виготовлених з екологічно чистих матеріалів, була зареєстрована на сайті Громадської організації «Справжні дії».

Наразі, голосування завершено. Загалом петицію підтримали 2101 житель Запорізької області.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі