З 29 річницею Незалежності України

З Незалежністю не жартують – з нею повинні жити щодня!
Сьогодні незалежній Україні - 29 років. Шлях до незалежності ніколи не був простим для нашої держави. Століттями українці виборювали право самостійно вибирати «свою долю і свій шлях широкий».
Та чи вдалось нам воістину стати незалежними у своїх діях, думках, свободі вибору?
Дійсно, державна незалежність відкрила українському народові широкі можливості будувати життя за власними правилами. У нас діє Конституція, яка гарантує політичні, соціальні та культурні права громадян. Наша країна має потужний економічний потенціал, родючу землю, працьовитий та освічений народ. У нас є всі можливості будувати партнерські рівноправні відносини з іншими країнами.
Водночас, окрім декларованих цінностей, український народ обмежений у справжній незалежності.
На сьогодні обов’язок влади - встановити мир на Донбасі, повернути людей додому. Повернути економічну незалежність, зняти ярмо зовнішніх боргів, захистити національне багатство і підтримати вітчизняних виробників.
Відновлення незалежності - це повернення до цінностей, закріплених в Декларації про державний суверенітет України. Забезпечення громадянських, політичних, соціальних й культурних прав усіх українських громадян.
З Незалежністю не жартують! Її не використовують щороку заради дешевого популізму політиків! Незалежність повинні відчувати щодня!

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі