Вітаємо усіх, чиє покликання захист навколишнього середовища

Вітаємо усіх, чия діяльність пов'язана із ахистом наколишнього середовища! Ваша робота дуже важлива, хоча і недооціненна. Адже навколишнє середвище - це не просто таравичка та дерева. Наволишнє середовище - це те чим ми дихажмо, що їмо та п'ємо. Це те, де живуть наші діти.

Сьогоднішня дата - прекрасний привід задуматись про свій пагубний вплив на природу. А зробити його меншим під силу кожому!

Адже так просто не брати зайвий раз автомобіль, а пройтись пішки, чи скористатись громадським транспортом. Немає нічого складного вимикати світло та електроприлади, коли ви ними не користуєтесь.

Дуже просто придбати собі яскраву гарну еко-торбу, власну кружку для напоїв і зменшити використання пластику. Просто прибирати за собою після пікніку та прогулянки.

Шкода тільки, що люди не роблять такі прості речі. Будьте відповідальними та пам'ятайте, що все наше сміття до нас і повертається.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі