У Запоріжжі знов вирубують дерева!

Ще восени минулого року ГО "Справжні дії" розпочала захист рекреаційної зони на Великому лузі від варварської забудови. Був розпочатий збір підписів під петицією "Про недопущення забудови території рекреаційного призначення на узбережжі р. Дніпро ТОВ «Бізнес Олімп» та скасування рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради №202/2 від 27.05.2019, як такого, що винесено кулуарно та всупереч вимогам Закону". Петиція зібрала 1000 підписів і відповідно закону була направлена на розгляд до Запорізької міської ради. Однак, посадовців міської ради не влаштувала відсутність прізвищ підписантів петиції. Як наслідок, виносити петицію на розгляд громади на сайті міської ради активістам відмовили. З цієї причини ГО "Справжні дії" направила листа до омбудсмена, однак, жодної відповіді не отримали. Проте, одразу міська рада пришвидшує внесення змін у містобудівний план, у якому територія на вул. Ленській та вул. Розваг підпадає під забудову котеджним містечком.

І ось вже на днях, на цій території вирубують дерева та розпочинаються будівельні роботи. У Запоріжжі - де кожне дерево на вагу золота, де містяни день через день дихають сірководнем, вирубувати дерева у рекреаційній зоні - злочин!

Злочинно виділяють землю, злочинно вирубують дерева, злочинно забудовують та злочинно нехтують правами громади!

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі