У Запоріжжі відбулась акція «Просто додай води»

У Запоріжжі відбулась акція «Просто додай води»: волонтери ГО «Справжні дії» роздали містянам питну воду
5 липня у Запоріжжі відбулась благодійна акція «Просто додай води», ініційована Громадською організацією «Справжні дії».

У найспекотніший період часу, коли температура повітря вище +28 градусів, волонтери у двох районах міста: Дніпровський та Шевченківський роздавали запоріжанам питну воду задля профілактики теплових ударів.

Своєрідну акцію громадська організація проводить вперше, членкиня ГО «Справжні дії» Ганна Сергієнко зазначає, що містяни залюбки цікавились кваліфікованою інформацією.

«Спека на вулиці - це випробування навіть для здорових й молодих людей. Для людей похилого віку, або тих, хто має хронічні захворювання. Ми довго думали, що саме ми можемо зробити в даній ситуації для людей. Виходячи з наших можливостей, ми вирішили роздати на вулицях прохолодну воду усім охочим.
Разом з тим, ми надавали інформаційні листівки про правила безпеки під час спекотної погоди. ГО "Справжні дії" вирішила нагадати людям, що так важливо берегти своє здоров'я. Без негайної потреби не виходити у найспекотніші часи. Пити достатню кількість води», - зазначила пані Ганна.

Тож, організація спільно із спеціалістами розробили пам’ятку про правила поводження під час спеки:

1. Не виходьте на вулицю в найспекотніший час доби.
2. Намагайтесь знаходитися в тіні.
3. Не залишайте дітей та тварин у припаркованих транспортних засобах.
4. Не допускайте перегріву тіла, пийте достатню кількість рідини.
5. Робіть холодні компреси, ванночки для ніг або обгортання, використовуйте вологі холодні рушники, обтирайте тіло прохолодною водою.
6. Носіть легкий і вільний одяг з натуральних тканин.
7. Дотримуйтесь питного режиму, уникаючи солодких і алкогольних напоїв.
8. Літніх й хворих самотніх людей необхідно відвідувати не рідше 1 разу на добу.

Зупинятись на цьому ГО «Справжні дії» не збираються та днями планують провести аналогічну роздачу питної води у Комунарському та Заводському районах. 

Члени організації впевнені - маленькими, але впевненими кроками, ми зможемо звернути увагу кожного запоріжанина дбати про своє здоров’я.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі