У "Дитячому центрі" селища Михайлівка провели перший концерт з новою технікою від БФ "Справжні дії"

12 листопада  давні друзі  з комунального закладу «Дитячий центр" Михайлівської селищної ради Запорізької області запросили представників благодійного фонду «Справжні дії» на музичну виставу. 

Це був перший урочистий захід Центру на якому використовували нову подаровану фондом мультимедійну систему з проектором та екраном, а також сучасний потужний ноутбук. Використання нової техніки допомогло зробити виставу більш чарівною та сучасною.

Проте головною окрасою свята були талановиті вихованці Центру. Дитяча акторська майстерність, співочий талант та безпосередність не залишили глядачів байдужими. Діти мали змогу відволіктись від навчання та поринути у  чарівний світ казкового лісу. Батьки отримали можливість забути про свої дорослі турботи та відчути себе дітьми.

Цим концертом співробітники Центру показали, якою важливою справою вони займаються. Залучаючи дітей до мистецтва, віддаючи їм частинку своєї душі – викладачі забезпечують гармонійний, освічений розвиток дітей.

На жаль, фінансове забезпечення такої чудової справи, як культурне виховання дітей, залишається на дуже низькому рівні. Саме тому громадська організація та благодійний фонд «Справжні дії» займається підтримкою Центру. Сьогодні багато розмов про інвестиції у дороги, інфраструктуру, економіку, але жодного слова про необхідність інвестувати у найбільший скарб нашої держави – дітей. Без фінансового забезпечення закладів культури, освіти та спорту не можливо виростити покоління українців, які будуть розбудовувати державу. З цієї причини громадська організація та  благодійний фонд «Справжні дії» підтримують проєкти, які пов’язані з вихованням та розвитком дітей.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі