Тривають роботи із порятунку Молочного лиману (Відео)

На Запоріжжі тривають роботи з розчищення каналу, який з’єднує Молочний лиман із Азовським морем. Роботи, що виконуються днопоглиблювальною технікою та працівниками ТОВ СП «Нібулон», розпочалися минулого тижня та мають завершитися найближчими днями.

Напередодні із відповідним прохання надати необхідне обладнання до генерального директор ТОВ СП «Нібулон» Олексія Вадатурського звернулася Громадська організація «СПРАВЖНІ ДІЇ» та керівництво Запорізької облдержадміністрації.

18 серпня для розчищення промоїни, що з'єднує Молочний лиман із Азовським морем, до Кирилівки з Миколаївської області прибув земснаряд фірми «Нібулон». Земснаряд призначений для розчищення дна промоїни та моря.

Також зусиллями ТОВ СП «Нібулон» розпочато встановлення захисної гідротехнічної споруди – геотуби, а саме наповнення його піщаною сумішшю. Встановлення геотуби забезпечить захист від занесення з’єднувального каналу піском, яке відбувається в результаті східних вітрів та штормів.

Нагадаємо, критична ситуація в Молочному лимані склалася через сильну спеку та відсутність водообміну з морем, в результаті чого солоність води в лимані збільшилася до 80-90 проміле. Високий рівень солоності загрожує загибеллю водних біоресурсів лиману.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі