Щоденник волонтера 2.

За цей тиждень ми отримали чимало повідомлень від громадян. В одних - люди прохали допомогти, в інших – дякували за нашу ініціативу. Але серед них виявились й негативні коментарі. Втім, це не змушує нас опускати руки, навпаки, це мотивує нас бути кращими.
Громадська діяльність – складна та відповідальна річ. І, перш за все, вся складність полягає у тому, що всі проблеми ти пропускаєш через себе. Зважаючи на їх чисельність, на превеликий жаль, ми в змозі вирішити – лише левову частку.
Однак, разом з тим, ти отримуєш величезний заряд позитиву від людей, які щиро дякують за допомогу. Подекуди дивує реакція: «Я був впевнений що ви не допоможете», «Ви справді привезете мені продукти? Але я далеко живу..». Темп сучасного життя та його складнощі роблять людей більш жорсткими. Як наслідок, хтось не сподівається на допомогу, хтось думає як допомогти собі. Так вже склалось наше життя, і ми ніяк на це не вплинемо.
На свою адресу ми отримали й різкі коментарі. Спочатку ти сприймаєш їх дуже гостро, оскільки лише наша команда знає скільки сил та часу ми витрачаємо на нашу діяльність. Потім заспокоюєшся…
Усім, хто критично ставиться до нашої роботи ми хочемо сказати наступне: якщо ви займаєтесь громадською чи благодійною діяльністю, і на вашу думку, ми щось робимо не так – допоможіть порадою, можливо, Ви маєте більший досвід. Якщо ви «диванний коментатор» - приєднуйтесь до нашої команди та «спробуйте змінити цей світ накраще».
Сьогодні багато організацій піклуються про окремий суспільний сектор: медичні заклади, хворі, самотні пенсіонери та люди з обмеженими можливостями. Не дивлячись на усі складнощі та перепони – щодня волонтери роблять когось щасливішим.
Команда ГО «Справжні дії» запрошує долучитись до нас заради допомоги тим, хто цього потребує. Давайте разом робити добрі справи!

Контактні дані :

- Анна (097) 950-39-05, (066) 007-29-30

- Ілона (096) 693-69-08

телефонуйте з 9:00 до 18:00, або пишіть у Viber, WatsApp, Telegram

Фейсбук:

 https://www.facebook.com/spravzhnidiyi/

https://www.facebook.com/groups/740520933104641/

група у Телеграмі "Волонтери Запоріжжя":

https://t.me/joinchat/BrU55FaNm03zyFKBvOjnxQ

Електронна пошта

press.spravzhnidiyi@gmail.com

Реквізити для грошових переводів:

Благодійна організація Благодійний фонд "Справжні дії" ЄДРПОУ 42793729

п/р UA 68 313399 00000 260050 55751443 в АТ КБ "ПриватБанк" МФО 313399

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі