Результати роботи "гарячої лінії" ГО ""Справжні дії"

Місяць тому ми запустили нашу «Гарячу лінію». За цей час ми отримали чимало дзвінків.

Всі їх, умовно, можна поділити на три групи:

  • люди цікавилися хто ми, чим займаємося
  • люди пропонували свої ідеї та допомогу
  • люди, які не можуть домогтися розв'язання комунальних проблем.

Саме про третю групу розповімо докладніше. Про кожний випадок можна багато написати. Кожен дзвінок - це не проблема однієї людини, це проблема десятка людей, які живуть за різними адресами. Люди місяцями, або роками не можуть домогтися розв'язання комунальних проблем.  Листи, звернення та заяви - все це пусті папірці для наших комунальників.

Ми кожен день бачимо десятки постів про те, який чудовий мер і як «розквітає місто». Але  сотні людей в Запоріжжі цей «розквіт» не тішить. Не тішить тому, що вони живуть в аварійних будинках, не тішить, тому що вони місяцями не можуть домогтися ремонту дахів та рішення ще багатьох  подібних проблем. При цьому, всі мешканці платять за утримання будинку.

Ставлення місцевої влади до людей - в дрібницях. Не буде веселити новий парк, коли під час злив у тебе водоспад у квартирі. Не будуть вражати великі автобуси, коли ти кожен місяць ти сплачуєш гроші, а потім, коли вимагаєш усунути будь-яку проблему в будинку повинен принижуватися і чекати милості від комунальників.

По кожному зверненню на нашу «гарячу лінію» ми проконсультували містян. Спільно з юристами склали звернення, й прописали алгоритм роботи з різними проблемами. По кожній проблемі спрямовані заяви до відповідних інстанцій. Чекаємо результатів і боремося за розв'язання проблем наших містян.

За кожен дзвінок за кожне звернення «Дякуємо!». Ми цінуємо Вашу увагу і максимально намагаємося допомогти!

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі