Разом на захисті дикої природи та розвитку рекреації

Мало хто знає, що на території Запорізької області розташований унікальний Національний природний парк "Великий луг". 

Знаходиться він у місті Дніпрорудному. Парк створений у 2006 році з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних природно-ландшафтних та історико-культурних комплексів степової зони, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення. Його площа 16,8 тис.га., які поділені на рекреаційну та заповідну зони. Це місце стало домівкою для великої кількості диких тварин та птахів частина з яких, занесені до Червоної книги України. Співробітники парку займаються науковою та господарчою діяльністтю. Вони по справжньому люблять свою роботу та дбають про парк. 

Працівники парку прагнуть захистити його від негативного впливу людини, захистити заповідну зону та її мешканців. Разом з тим, зробити парк привабливим для відвідувачів. З цією метою між ГО "Справжні дії" та Національним природним парком "Великий луг" підписаний меморандум про співпрацю. Серед завдань:  збереження та розширення об’єктів природно-заповідного фонду, захист навколишнього середовища, захист, розширення та відновлення видів, залучення громадськості до проблем захисту природи.

В рамках співпраці ГО "Справжні дії" спільно з Нацпарком "Великий луг" планує підготовку та участь у грантових проектах, які спрямовані на захист природи від шкідливого впливу людини, формування в суспільстві звички бережливого ставлення до навколишнього середовища, популяризація роботи Національного парку. Одним із завдань є формування сучасної рекреаційної зони, яка залучить нових відвідувачів. Проте, важливо знайти баланс між комфортом відпочивальників та безпекою для природного середовища.

Нажаль багато наших співвітчизників не мають культури перебування на природі. Залишаючи гори сміття, згарища, витоптану траву та поламані гілки – вони наносять колосальну шкоду природі. Звичайно, бережливе ставлення до навколишнього середовища повинні виховувати батьки, проте і суспільство має популяризувати повагу до природи.  Своєю діяльністю ГО «Справжні дії» прагне виховати почуття відповідальності перед природою. Ніхто крім нас самих не зробить життя навколо чистішим та кращим. Люди прагнуть зробити майбутнє своїх дітей кращим, але разом з тим нищать навколишнє середовище. Треба пам’ятати, що жодній людині не потрібна буде ні освіта, ні гроші ні будинок, коли вона не матиме чим дихати та що пити.

 Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі