Петиція ГО "Справжні дії" передана на розгляд до Кабінету міністрів

З 19 серпня по 17 листопада на сайті ГО «Справжні дії»  тривав збір підписів під петицією «Про деякі питання стосовно Закону України «Про відходи» та недопущення створення Державного агентства України з питань управління відходами». Ініціатор петиції, заступник голови ГО «Справжні дії» Кисельов Максим Миколайович, пояснює недоцільність створення нового контролюючого органу -  Державного агентства України з питань управління відходами. Оскільки це потягне за собою створення регіональних та місцевих управлінь – тобто додаткове навантаження на бюджет та бюрократизацію. Функції  контролю за дотриманням природоохоронного законодавства варто залишати за місцевими громадами. Саме жителі громад потерпають від підприємств-забруднювачів, тому вони мають право на їх контроль. До того ж, створення Держагенства з питань управління відходами суттєво зменшить надходження до спеціальних фондів місцевих бюджетів, а саме фондів охорони навколишнього природного середовища всіх рівнів від сплати екологічного податку за розміщення відходів.

За три місяці петиція отримала підтримку 25000 чоловік.  Варто зазначити, що українці активно підтримують петиції щодо вирішення проблем охорони навколишнього середовища та покращення стану екології. Так петиція, щодо заборони продажу та використання торгівельними мережами та громадянами поліетиленових пакетів теж набрала необхідну кількість голосів та була передана на розгляд кабінету міністрів України.

Неможливо будувати розвинену, успішну країну нехтуючи станом навколишнього середовища. Поганий стан екології сприяє збільшенню рівня захворюваності населення, рівня смертності. Що тягне за собою додаткові витрати з бюджету. Хворі люди не зможуть розбудовувати країну. Вони не зможуть любити державу, яка нехтує станом середовища, у якому живуть люди. Тому ГО «Справжні дії» продовжує розробляти та підтримувати проекти, направлені на збереження та захист навколишнього середовища.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі