Петиція ГО "Справжні дії" передана до Запорізької міської ради

Петиція заступника голови ГО «Справжні дії» Максима Миколайовича Кисельова « Про недопущення забудови території рекреаційного призначення на узбережжі р. Дніпро ТОВ «Бізнес Олімп» та скасування рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради №202/2 від 27.05.2019, як такого, що винесено кулуарно та всупереч вимог Закону» отримала підтримку тисячі містян.

Нагадаємо, що  рішенням Запорізької міської ради від 30.10.2019 № 37/65 ТОВ «Глобал 2018» надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення (зміна цільового призначення) земельної ділянки по вул. Ленській, 34 для розташування житлової котеджної і блокованої забудови та подальшої передачі її в оренду. Згідно з даними публічної кадастрової карти України, земельна ділянка, площею 4,5179 га (кадастровий номер: 2310100000:04:041:0185) відноситься до комунальної власності та має цільове призначення: для розташування дитячого оздоровчого комплексу «Веселка». У генеральному плані міста Запоріжжя територія зазначена як рекреаційна територія. Очевидно, ще один дитячий оздоровчий табір буде знищено завдяки рішенням місцевих чиновників.

Будівництво нового котеджного комплексу за рахунок рекреаційних територій ГО «Справжні дії» вважає недопустимим. Саме тому створена петиція щодо скасування рішення виконавчого комітету про передачу земель дитячого табору.

Мешканці Запоріжжя в праві відстоювати узбережжя Дніпра, оскільки – це комунальна власність, власність запоріжан. Варварський, кулуарний  розподіл земель є не припустимим! Необхідно пам’ятати, що тверда громадська позиція та наполегливість можуть вплинути на міську владу. Варто лише об’єднатись. Мовчання та пасивність призведуть до того, що все узбережжя Дніпра, парки та сквери будуть забудовані.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі