Офіційне звернення ГО «Справжні дії» до генерального директора компанії «ДТЕК» Тімченка М.В.

Генеральному директору
Компанії «ДТЕК»
Тімченко М.В.

Шановний пане Максиме!
До нашого Громадського об’єднання «Справжні дії», звернулись мешканці сіл Ботієво, Строганівка, Бабанівка та Приморський посад (копія колективного звернення додається), щодо проблем з руйнуванням доріг транспортом, що використовується на будівництві «Приморської ВЕС», а також невиконання обіцянок Вашого підприємства, наданих громаді стосовно ремонту доріг. Мета нашого Громадського об’єднання (далі ГО) лише інтереси Громади.
Ми неодноразово звертались та мали зустрічі з представником Вашого підприємства Жабським Ю.В.. Конструктивної розмови з ним не вийшло, чуємо від нього лише лозунги, та обвинувачення на нашу адресу про власну зацікавленість.
При останній зустрічі з Жабським Ю.В. був присутній голова Запорізької ОДА К.Бриль, де ми майже домовились про спільний меморандум між Вашим підприємством, Запорізькою ОДА та громадою. В подальшому переговорний процес був скасований Жабський Ю.В. на підставі того, що в нього хвора собака.
Просимо Вас, звернути особисту увагу на проблему мешканців сіл Ботієво, Строганівка, Бабанівка та Приморський посад, та виділити для проведення переговорного процесу іншу особу, яка б ставила інтереси Вашого підприємства вище особистих.
Заздалегідь дякую за співпрацю.
З повагою,
Готова ГО «Справжні дії» Сергій Данилов

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі