«Справжні дії» - на користь дітям

26 червня діти з прийомних та багатодітних сімей та дитячих будинків сімейного типу з Приазовського району провели незабутній день в найбільшому аквапарку Кирилівки «Острів скарбів» та місцевому дельфінарії.

Всі змогли знайти собі відпочинок до душі. Малюки плескалися в теплому басейні, діти старшого віку насолоджувалися різноманітними атракціонами, батьки засмагали і спілкувалися.

Це перша благодійна акція, організована за сприяння ГО «Справжні дії». Тим приємніше було почути гарні відгуки і слова подяки від її учасників. 

«Діти в захваті, з басейну не витягнути. І нам, дорослим, теж все сподобалося. Ми дуже вдячні вам за можливість так цікаво і весело провести день з дітьми», - поділилася враженнями багатодітна мама восьми дітей Марина Вікторівна.

«Нам дуже сподобалося, навіть їхати не хочеться. І дельфінарій, і аквапарк, і рівень організації. Спасибі, було здорово!», - такі відгуки ми почули від дітей.

І це надихає. Літо триває, а значить, попереду ще багато сонячних днів і цікавих пригод.

«Ми переконані, що у всіх дітей повинна бути можливість влітку яскраво і весело відпочити, а не сидіти вдома. Ось і вирішили організовувати такий відпочинок для дітей з багатодітних сімей та їхніх батьків. Сьогодні - перший виїзд. Але ми плануємо, що вони стануть щотижневими», - поділився заступник голови ГО «Справжні дії» Артем Тараненко, який опікується в нашій організації молодіжним напрямком.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі