Молочний лиман врятовано: риба вийшла в море

Промоїна, яка з'єднує Молочний лиман із Азовським морем, розчищена. Порятунок лиману став спільною справою влади, підприємців, жителів Кирилівської ОТГ, волонтерів та громадських організацій.

Нагадаємо, критична ситуація в Молочному лимані склалася через сильну спеку та відсутність водообміну з морем, в результаті чого солоність води в лимані збільшилася до 80-90 проміле. Високий рівень солоності загрожував загибеллю водних біоресурсів лиману.

Із проханням надати необхідне для розчищення каналу днопоглиблювальне обладнання до генерального директор ТОВ СП «Нібулон» Олексія Вадатурського звернулася Громадська організація «СПРАВЖНІ ДІЇ» та керівництво Запорізької облдержадміністрації.

Олексій Вадатурський оперативно відгукнувся на прохання про допомогу у вирішенні проблеми. З сусідньої Миколаївської області був доставлений земснаряд, який розчищав промоїну.

Роботи розпочалися 18 серпня, й протягом десяти днів було розчищено більше 700 метрів промоїни. Сьогодні понад дві тисячі тонн маленького піленгаса змогли вийти з лиману та увійшли у води Азовського моря.

ГО «СПРАВЖНІ ДІЇ» й надалі активно сприятиме вирішенню екологічних проблем Запорізької області.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі