Міська рада не розгядає петицію ГО "Справжні дії", а прискорює прийняття рішення

На веб-сторінці Запорізької міської ради опубліковано проект рішення «Про затвердження містобудівної документації - детальний план території міста Запоріжжя, обмеженої вул.Центральною, береговою смугою р.Дніпро, вул.Розваги, вул.Ленською».

Відповідно до документа, на території Великого лугу, за адресою  вул. Ленська планується знесення ветхих споруд та створення кварталів нової котеджної забудови (яка буде в подальшому використовуватися як рекреаційне житло) з виділенням рекреаційного ядра, до якого входить комплекс об'єктів бази відпочинку, що включає корпуси для відпочиваючих і багатофункціональну зону спорту, розваг і активного відпочинку з розміщенням будівлі фізкультурно-оздоровчого комплексу та басейну.

Мова йде про земельну ділянку, на якій розташовується дитячий оздоровчий табір «Орлятко». Саме цю ділянку команда ГО «справжні дії» намагалась захистити від забудови. Для цього на сайті громадсько організації була розміщена петиція, яка зібрала тисячу підписів ( з необхідних семиста). Відповідно до ЗУ «Про звернення громадян» петиція була направлена на розгляд до Запорізької міської ради. Проте, у міській раді відповіли, що оскільки відсутні прізвища підписантів – петиція не приймається а розгляд. ГО «Справжні дії» направили звернення до Уповноваженого ВРУ з прав людини, щодо порушення ЗУ «Про звернення громадян». Після публікації даної новини на сторінці ГО «справжні дії» у Фейсбук – наступного ж дня з’являється проект рішення стосовно даної ділянки. Мабуть, міська влада вирішила не ризикувати і швидше прийняти рішення, оскільки представник омбудсмена у східному регіоні може зобов’язати розглядати петицію та розмістити її на сайті міської ради. Якщо цю петицію підтримали на сайті громадської організації, очевидно, що її підтримають і містяни.

Ми раді, що наша діяльність створює незручності для неправомірної діяльності міської влади.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі