Міністерство екології підтримує ідею включення острову Хортиця до складу НПП "Великий луг"

Місяць тому ГО "Справжні дії" спільно з Національним природним парком "Великий луг" направили до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України клопотання та наукове обґрунтування розширення парку, шляхом включення до його складу острову Хортиця, острову Байда, території плавнів біля села Розумівка, Біленьке.

Місяць очікувань, активного спілкування з громадою щодо присвоєння Хортиці статусу національного парку, дискусій та обговорень   і нарешті ми отримали відповідь! Нам вказали на деякі неточності у документації, які ми маємо виправити. Але головне в цьому листі фраза: "Загалом, Міністерство підтримує дане питання".

Нагадаємо, що петиція "Про погодження включення деяких територій о.Хортиця до складу Національного природного парку «Великий Луг» на даний час зібрала вже 973 голоси!

На 27 серпня запланована зустріч з мешканцями острову, яки впродовж 28 років є заручниками юридичної колізії.

Ми рухаємося на шляху до розв'язання проблем Хортиці та збереження унікального природного осередку посеред промислового центру.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі