Ми йдемо в політику, щоб змінити Запоріжжя по Справжньому!

Вибори до місцевих органів влади – це реальна, пряма, дієва можливість громадян впливати на дії влади. Саме тому ми об’єднались в одну політичну силу «Справжні Дії», до якої запрошуємо приєднуватись всіх охочих.

Ми не про олігархічні клани, ми не про бізнес, ми 100% справжні ЗАПОРІЗЬКІ.

Наразі в українському суспільстві «мусолять» дві теми, які суперечать одна іншій. По-перше, політика – брудна справа, і порядним людям там немає що робити. По-друге, немає альтернативи вибору. По-третє, низька самооцінка. Штибу, ми прості люди, а отже ні на які процеси не впливаємо.

Маємо низку доводів, аби переконати вас у зворотному.

Партії – повинні захищати інтереси громади, а не партійних босів. Представники політичної партії «СПРАВЖНІ ДІЇ» 100% запорізькі. Наш пріоритет – Запоріжжя, місто в якому хочеться жити.

Можна стояти осторонь і мовчки спостерігати за передвиборчими баталіями й на кожному розі чути порожні обіцянки від представників олігархічних кланів. Йти на вибори та віддавати свій голос не за тих. Але, пройдуть роки – нічого не зміниться. Ви не будете себе картати, що у вас був шанс щось змінити, але ви ним не скористались?

Беріть активну участь у Вашому ж бутті та сьогоденні! Нехай не задля себе, а для своїх дітей і онуків та їх майбутнього!

Креативна, ресурсна і на 100% Запорізька політична партія «СПРАВЖНІ ДІЇ» запрошує на співбесіди охочих стати кандидатами у депутати Запорізької міської ради. Жодних обмежень щодо віку й статті!

Якщо ви любите своє місто, то відкиньте всі сумніви та йдіть на вибори.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі