Ліквідація Міністерства екології поглибить екологічну кризу в країні – ГО «Справжні дії»

29 серпня на засіданні Верховна Рада об’єднала Міністерство екології з Міністерством енергетики у одне – Міністерство енергетики та захисту довкілля».

При цьому, на сьогодні Україна залишається серед європейських країн-лідерів по забрудненню повітря. Гостро стоїть проблема відсутності системного моніторингу шкідливих викидів в атмосферу. Безконтрольна вирубка лісів, неналежне поводження з відходами, забруднення водойм, низький рівень екологічної свідомості та контролю за дотриманням природоохоронного законодавства, корупція у структурах, які здійснюють екологічний контроль. Це далеко не повний перелік проблем, які стоять у порядку денному і потребують нагального вирішення на державному рівні.

Без перебільшення можна сказати, що галузь захисту та збереження навколишнього середовища в країні перебуває у глибокій кризі. Ліквідація профільного міністерства лише погіршить ситуацію. Адже це призведе до того, що питання екології зникнуть з переліку пріоритетних для держави. І це в той час, коли весь цивілізований світ стурбований проблемою охорони природи.  

Зважаючи на важливість збереження навколишнього середовища і стан екології у країні, Громадська організація «Справжні дії» звертається до президента України, Кабінету міністрів, парламенту із вимогою переглянути рішення і не допустити ліквідації Міністерства екології чи його об’єднання з іншим міністерством.  

 

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі