Команда «Справжніх дій» подарувала «Дитячому центру» у Михайлівці сучасний ноутбук

Вихованці та колектив педагогів Комунального закладу «Дитячий центр» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області отримали новий ноутбук.  

Бажаний та довгоочікуваний подарунок Центру зробила команда Благодійного фонду «Справжні дії».

Ноутбук директору закладу Тамарі Заноздрі вручив координатор проєктів БФ «Справжні дії» Юлій Салтан під час зустрічі з колективом, яку провів разом зі старостою села Тимошівка Андрієм Петровим.

«Переконаний, що із новою технічною базою ви ще більш натхненно та професійно зможете дарувати своїм підопічним цікаві знання, корисні вміння та навички. Бажаю наснаги та успіхів у новому навчальному році, адже справа культурного та духовного розвитку дітей, яку ви робите,   – благородна і прекрасна», - зазначив Юлій Салтан.  

Раніше, ще влітку, представники БФ «Справжні дії» передали «Дитячому центру» сучасну мультимедійну систему з проектором та екраном. Проте виявилося, що для плідної праці та реалізації творчих задумів Центру бракує ноутбуку. Тож представники Фонду оперативно відгукнулися на прохання Тамари Заноздри та її колег.

Від імені вихованців та трудового колективу Центру керівник закладу висловила вдячність команді «Справжніх дій». Тамара Заноздра пообіцяла вже найближчим часом запросити представників Фонду на прем’єру вистави, підготовка якої дітьми й педагогами вже розпочалася, у тому числі із застосуванням подарованої техніки.

Нагадаємо, Благодійний фонд «Справжні дії» був створений у лютому 2019 року. Його очолює Катерина Гуменюк. Важливим напрямком у діяльності організаціє є створення сприятливих умов для духовного та фізичного розвитку дітей Запорізького краю.

У різноманітних секціях михайлівського «Дитячого центру» на сьогодні займається майже 400 дітей. Заняття у секціях з декоративно-прикладного мистецтва, технічного моделювання, живопису, танців та вокалу проводяться як у самій Михайлівці, так і у деяких віддалених селах району.  

У квітні 2019 року Катерина Гуменюк та Тамара Заноздра підписали Меморандум про співпрацю та соціальне партнерство, яким визначили напрямки подальшої співпраці Фонду «Справжні дії» та «Дитячого центру» задля створення сприятливих умов для розкриття творчого потенціалу, фізичного, духовного і культурного розвитку дітей та молоді Михайлівської громади.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі