Команда «Справжніх дій» підтримала волонтерський центр «Солдатський привал» у Запоріжжі

Військовий хостел опікується захисниками України, але потребує системної  допомоги та підтримки у своїй діяльності.  

Вже майже чотири роки у Запоріжжі, поблизу залізничного вокзалу «Запоріжжя-1», діє волонтерський центр «Солдатський привал». Він був створений у листопаді 2015 року для відпочинку учасників АТО (тепер – ООС), мобілізованих осіб, які транзитом проїжджають через місто, військовослужбовців, які перебувають у відрядженні, а також  родичів учасників АТО, які знаходяться на лікуванні у Запорізькому військовому шпиталі та місцевих клініках.

Директор Центру, відома волонтерка Галина Гончаренко звернулася до Громадської організації «Справжні дії» із проханням посприяти у забезпеченні військового хостелу необхідними продуктами харчування, водою, мийними засобами та іншими господарчими товарами. Виявилося, що з червня Центр не отримує від влади жодної підтримки, і тримається лише завдяки допомозі небайдужих містян, підприємців та громадських організацій.

У вівторок, 22 жовтня, голова ГО «Справжні дії» Валерія Салтан разом з активістами передала волонтерам Центру потрібні продукти й товари – олію, цукор, чай, пральний порошок, мийні засоби, воду та ін.


Фінансову допомогу у забезпеченні запиту волонтерського центру надав підприємець, директор заводу «Запоріжспецсплав» Сергій Данилов. До організації заходу також долучилися голова ГО «Антикорупційний рух воїнів АТО» Олексій Солодовник та координатор проєктів організації Юлій Салтан.

«Часто ті, хто допомагає нашим захисникам у тилу та на фронті, самі потребують допомоги. Волонтери «Солдатського привалу» взяли на себе цю надважливу соціальну місію, і дуже прикро, що вона не отримує, наразі, підтримки з боку органів влади. Сподіваюся, ситуація зміниться на краще, і запорізькі можновладці будуть більш чуйними до потреб військових.

Ми ж щиро вдячні волонтерам Центру, а також нашим партнерам, завдяки яким ця акція відбулася», - зазначила Валерія Салтан.

У свою чергу, очільниця Центру провела для гостей міні-екскурсію хостелом, розказала та показала, в яких умовах відпочивають військові, де вони харчуються та можуть отримати допомогу психолога у разі потреби.

Галина Гончаренко також висловила слова подяки за надану допомогу і запросила команду «Справжніх дій» на річницю створення «Солдатського привалу», яка відзначається 6 листопада.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі