ГО "Справжні дії" вітає з Днем гідності та свободи!

Це радісне та водночас сумне свято. Сьогодні ми вшановуємо патріотизм та мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

21 листопада 2013 року на Майдані Незалежності  розпочались протести проти рішення уряду часів президентства Віктора Януковича зупинити курс України на євроінтеграцію. У ніч з 29 на 30 листопада силовики жорстоко розігнали на Майдані Незалежності активістів, переважно студентів. Застосування грубої сили з боку влади, своєю чергою, спричинило ще більшу хвилю протестів, які переросли в Революцію Гідності.

Нажаль українці і досі продовжують виборювати свою свободу та всьому світові доводити власну гідність. Події 2004 та 2013-2014 років показали силу  громадянського суспільства. Байдужість влади до громадської думки стала причиною двох революцій. Наші співвітчизники показали, що ніхто не має права за нас вирішувати наше майбутнє! Доля нашої держави у наших з Вами руках! За можливість українців обирати та впливати на владу, віддали свої життя тисячі українців. Армія і сьогодні продовжує боронити нашу свободу. Тож будемо вартими цих жертв. Зі святом Вас!

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі