ГО «СПРАВЖНІ ДІЇ» вітає із Днем Незалежності України!

Шановні українці, дорогі співвітчизники! Наш народ святкує вже 27 рік свободи і суверенітету. Ми від щирого серця вітаємо вас із найголовнішим державним святом України – Днем Незалежності!

Із давніх часів українці прагнули жити вільно, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи поневірянь від сусідніх народів, - вони мріяли бути незалежними. І цю мрію багатьох поколінь вдалося втілити тільки у 1991 році. Тепер ми, безумовно, відповідальні за долю нашої країни.

Щороку в День Незалежності зустрічаються наше минуле й майбуття. Минуле має вселяти в нас мудрість пращурів, нагадувати про далекі часи та тяжкі сторінки історії, які ми пережили. Майбутнє ж виховує в нас відповідальність за прийняття рішень та відкриває у серцях надію на розвиток України та процвітання рідного Запорізького краю.

Любі земляки, ми бажаємо вам щастя, здоров’я, добробуту, здійснення мрій та нових здобутків у нашій Незалежній державі! Зі святом!

З повагою,
Голова Громадської організації «СПРАВЖНІ ДІЇ»
Сергій ДАНИЛОВ

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі