ГО «СПРАВЖНІ ДІЇ» стала партнером благодійного фестивалю «Мама + Я»

Громадська організація «СПРАВЖНІ ДІЇ» вважає надзвичайно важливою підтримку фізичного і духовного розвитку дітей та молоді, створення для цього сприятливих умов та проведення тематичних заходів. 

Тож «СПРАВЖНІ ДІЇ» стали партнером благодійного фестивалю «Мама + Я» в Запоріжжі та надали допомогу у підготовці спортивних змагань з футболу, щоб якомога більше дітей могли проявити свої спортивні таланти.

Фестивалю вже 12 років, в Запоріжжі він проходитиме вдруге. Учасниками заходу стануть близько 1500 дітей з притулків, дитячих будинків, прийомних родин, дитячих будинків сімейного типу, а також шкіл-інтернатів Запорізької області.

Мета фестивалю – підтримати дітей, дати їм можливість проявити свої таланти в творчості, спорті, прикладному мистецтві. Під час заходу діти отримують можливість спілкування із зовнішнім світом та розуміння, що вони не самі. Також проект «Мама + Я» активно допомагає в напрямку усиновлення дітей.

Благодійний фестиваль для дітей-сиріт «Мама + Я» відбудеться у Запоріжжі, в парку відпочинку  «Дубовий гай» 4 вересня.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі