ГО "Справжні дії" сприяла створенню науково-дослідницького центру

На території нашої області, між містечками  Василівкою та Дніпрорудним , розташований унікальний природний парк «Великий луг».   

Парк об’єднує рекреаційну, господарську та заповідну зони. До складу «Великого лугу» також входить орнітологічний заказник загальнодержавного значення «Великі і Малі Кучугури».  На території заказнику розташований будинок – кордон, який  сьогодні пустує. Належить будинок Олександрівському лісництву ДП «Запорізького ЛМГ». З’явилась ініціатива створити на місці будинку-кордона лісової охорони (який розташовано в заповідній зоні парку) наукового центру для  дослідження екосистем парку «Великий Луг».

ГО «Справжні дії» та «Великий луг»  тісно співпрацюють з метою розвитку парку, захисту дикої природи та популяризації бережливого ставлення до довкілля. 

З цією метою, громадська організація розпочала компанію по створенню наукового центру  на базі Національного парку. Науковий центр стане потужною базою не лише для місцевих вчених , а і для вчених з інших регіонів і навіть країн. Діяльність центру допоможе відновити, зберегти та збільшити популяцію  рідкісних видів птахів та тварин . Це, у свою чергу,  привабить нових туристів, що допоможе залучити кошти на розвиток парку.

Офіційні звернення, щодо можливості створення наукового центру  були направлені  до народної депутатки Юлії Яцик, до Міністерства  енергетики та захисту довкілля, до Офісу Президента, до Запорізької облдержадміністрації.  Таким чином, питання про створення наукового центру підняте на усіх рівнях державного управління. 

29 листопада у Національному парку відбулась робоча зустріч з приводу створення наукового центру. Як стало відомо, у Міністерстві енергетики розпочалась підготовка відповідних документів. 
Сподіваємось що вже зовсім скоро цей проєкт буде втілений у життя.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі