ГО "Справжні дії" прийняла участь в екологічному рейді

За багато років та за різних обставин на території Національного природного парку «Великий луг» риболовецькі господарства, вели господарчу діяльність, що, в свою чергу, суперечить законодавству України. Після деяких кадрових змін, було прийнято рішення про припинення базування риболовецьких господарств на території заповіднику.

Прохання покинути територію парку викликало величезний супротив власників риболовецьких суден та баркасів. Як наслідок, розпочалась активна діяльність з дискредитації адміністрації парку. Для підтвердження правомірності власних дій заступник директора парку Олександр Сергієнко запросив на спільний рейд Держекоінспекцію, Водну поліцію Запорізької області та ГО «Справжні дії». В ході рейду було продемонстровано 5 риболовецьких господарств, які мають у своєму розпорядженні близько 200 човнів та баркасів.

Слід зазначити, що корупція, нехтування нормами природоохоронного законодавства та елементарна неповага до природо-заповідного фонду стали звичною справою в Україні. Усі намагання зламати старі схеми неминуче зустрічають відчайдушний опір риболовів, лісорубів та інших ділків.

Розчаровує те, що в багатьох людей відсутнє абсолютне розуміння, що їх жадоба та бажання наживи залишить нашим дітям пусті забруднені водойми та голу землю.

В рамках підписаного меморандуму про співпрацю ГО «Справжні дії» та НПП «Великий луг» регулярно проводять спільні заходи, спрямовані на збереження біорізноманіття Запорізького степу.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі