ГО "Справжні дії" подарувала школам Михайлівського району нові сучасні тонометри

Сьогодні світ навколо нас стрімко змінюється: з’являються нові технології, впроваджуються нові методики освіти та розвитку дітей. Проте, все це стосується окремих великих міст. У містечках та селищах ситуація залишається більш сумною.

Громадська організація «Справжні дії» систематично допомагає освітнім закладам Михайлівського району, тому чітко бачить проблеми, з якими вони стикаються. Однією з них була неможливість якісно вимірювати артеріальний тиск дітям. Справа у відсутності сучасних тонометрів з манжетами дитячого розміру. Допомога закладам освіти Михайлівського району стала доброю традицією цієї громадської організації.  Тому за ініціативи старости села Тимошівка – члена команди «Справжніх дій» Андрія Петрова, а також голови ГО «Справжні дії» Валерії Салтан  для шкіл району придбано не лише манжети потрібного розміру, а і нові сучасні тонометри.

12 листопада Андрій Петров передав сучасні прилади голові Михайлівської селищної ради Ракші Олександру Васильовичу.

Олександр Васильович щиро подякував та висловив надію на подальшу співпрацю громадської організації «Справжні дії» та Михайлівської селищної ради. Також Олександр Васильович пообіцяв, що всебічно підтримає проєкти організації у Михайлівському районі.

Нажаль, на сьогодні ситуація в країні складається таким чином, що частину необхідного приладдя для закладів освіти можливо придбати лише за сторонньою допомогою. Проте, віддаленість від великого міста істотно зменшує можливість співпраці з крупними благодійними фондами та громадськими організаціями. Але для ГО «Справжні дії» не важлива територіальна приналежність їх партнерів. Ключовим фактором є можливість здійснити добру справу. Є надія, що сучасне обладнання допоможе покращити роботу шкільних медичних пунктів.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі