ГО "Справжні дії" підтримала конкурс "Моя громада - моє майбутнє"

З 01.10.2019 по 29.11.2019 у Запорізькій області, серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл об’єднаних територіальних громад, проходив конкурс «Моя громада - моє майбутнє». Конкурс запроваджений Запорізьким обласним центром зайнятості в рамках реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення. До такої чудової ініціативи залучилась громадська організація «Справжні дії».

Перший тур конкурсу – відбірковий відбувся з 01.10.2019 року по 29.11.2019 року серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл об’єднаних територіальних громад Михайлівського району.

Метою конкурсу є підвищення мотивації до вибору майбутньої професії, формування у молоді зацікавленості та патріотичного ставлення до розвитку і майбутнього рідного краю. Завдання, що ставили перед собою організатори, було допомоги молодим людям у самостійному і усвідомленому виборі професії залежно від інтересів, життєвих цілей, уподобань та особливостей і потреб громади.

Участь у конкурсі прийняли учні з чотирьох шкіл Михайлівського району. Конкурс передбачав проведення серйозної роботи з вивчення ресурсів та перспектив розвитку  ОТГ, формування зацікавленості розвитку, самореалізації в рамках рідного краю. Також необхідно було виконати роботу відповідно до вимог організаторів: формат ролику, тривалість, сюжет та мова.

Молоді люди підійшли до виконання завдання відповідально, творчо, небайдуже й навіть сміливо. Представлені відеоролики повністю відповідають тематиці. Мають всі, без винятку, оригінальність викладання інформації та бачення молодого покоління перспектив розвитку громади,пропозиції щодо покращення життя в громадах. Й головне, що в майбутньому вони бачать себе на своїй малій Батьківщині.

 Цей захід не пройшов поза уваги небайдужих мешканців Михайлівського району.

За творчими успіхами молоді стежив представник ГО «Справжні дії», староста села Тимошівка Михайлівського району -  Петров Андрій Васильович.

Андрій Васильович привітав учасників та переможців та подарував флешки, які неодмінно знадобляться у навчанні.

 ГО «Справжні дії» активно підтримує ініціативи, направлені на розвиток творчого потенціалу молоді. Важливим завданням держави є створення умов, за яких молоді люди не покидали країну. Майбутнє, розвиток, процвітання України залежить від бажання людей тут жити.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі