ГО "Справжні дії" консультує сільські громадські об'єднання

Кваліфіковану юридичну допомогу важко отримати навіть у місті. Пошук юриста відповідного профілю, дорожнеча консультації – стають перепонами для вирішення важливих питань населення. Якщо це складно для міських жителів, то для мешканців сіл та селищ, отримання юридичної консультації – нездійсненна мрія.

Сьогодні рівень громадської активності зростає не лише у великих містах. У районах Запорізької області, для захисту свої прав, також утворюються громадські об’єднання. Проте, складається ситуація, коли громадські активісти мають велике бажання, але не знають методів та інструментів захисту своїх прав.

Так, до громадської організації «Справжні дії» звернувся по допомогу Андрій Петров - голова громадського об’єднання «Асоціація людей з інвалідністю «Добро» села Тимошівка Михайлівського району. Він хотів  дізнатись у директорів шкіл району: чому одні працівники шкіл отримують премії, а інші ні; чи порушує невиплата премії права працівників. Однак не знав, як правильно це зробити. У цьому Андрію Васильовичу допоміг юрист ГО «Справжні дії». Уважно вислухавши проблему, юрист пояснив порядок звернення, яким чином його скласти. Ця консультація допомогла попередити тривале безрезультативне листування ГО «Асоціація людей з інвалідністю «Добро» та різних органів влади.

Дана ситуація демонструє одну з проблем сіл та селищ – неможливість людей отримати безоплатну кваліфіковану юридичну допомогу. І як наслідок – неможливість захистити власні права. Дуже легко заплутати людину, яка не знає своїх прав, не знає механізмів впливу на органи влади. Рано чи пізно така людина зневіриться та перестане боротись. Тому громадська організація «Справжні дії» об’єднує та допомогає активним людям, які прагнуть змін на краще.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі