ГО "Справжні дії" допомогла в організції боксерського турніру у Запоріжжі

28 листопада у спортивному комплексі «Мотор Січ» відбувся фінал відкритого турніру з боксу за Кубок АТ «Мотор Січ» серед юнаків 2010-2012 рр. Боксерські змагання провели з метою підвищення спортивної майстерності, популяризації та розвитку боксу в Україні та Запорізькій області, а також пропаганди здорового образу життя серед широких мас населення.

У турнірі взяли участь хлопці, змагаючись у декількох вагових категоріях – від 20 до 38,5 кг. Змагання зібрали навколо себе спортсменів з усієї області, зокрема з Енергодару, Якимівки, Веселого, Бердянську, Токмака, Павлограду та Покровську. Також за переможні місця боролися вихованці запорізьких спортивних шкіл – «Мотор Січ», «Спартак» та ін.

Турнір проведено на честь пам’яті тренера вищої категорії Сергія Бєляцького, учні якого досягли високих результатів. З-під тренерства Сергія Ігоровича вийшов один із найсильніших боксерів України кінця дев’яностих років, чемпіон Європи серед молоді – Олександр Луценко. За життя тренера настигла тяжка хвороба, але вона не змогла знищити його прихильність до боксу – Сергій Бєляцький продовжив перебувати на турнірах, та вже в якості судді.

Активну участь у турнірі взяла громадська організація «Справжні дії». Оскільки член цієї організації Максим Толочко тривалий час займається боксом, він зініціював вручення тематичних подарунків юним боксерам з метою популяризації такого виду спорту. Так, представник ГО «Справжні дії» вручив боксерські рукавички чотирьом боксерам турніру – Чмарі Артуру зі СК «Мотор Січ», Анатолію Зубенку з Павлограду, Анатолію Бухтіярову з Якимівки та Іллі Немському з Токмака. Крім того, юному спортсмену та досвідченому вихованцю СК «Мотор Січ» вручили мерч громадської організації – футболку та кепку.

Власники подарунків дуже зраділи такому завершенню турніра та пообіцяли, що, не дивлячись ні на що, не покинуть спорт і досягнуть значних висот. Тренери та батьки хлопців також подякували Максиму Толочку за внесок у популяризацію боксу.

 

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі