ГО «СПРАВЖНІ ДІЇ» долучилася до будівництва каплички для військових на Миколаївщині

Командування та особовий склад військової частини А 1890, що базується у Миколаївській області, подякували Громадській організації «СПРАВЖНІ ДІЇ» за допомогу у розробці архітектурного проекту каплиці.

Лист-подяка за підписом командира в/ч, підполковника Сергія Слободяника надійшов на ім’я голови ГО «СПРАВЖНІ ДІЇ» Сергія Данилова.

Військові відзначили, що спорудження каплиці на території їхньої частини має надзвичайно важливе значення для морально-психологічної підтримки особового складу та зміцнення духовних засад Української армії.

«Ми розуміємо, наскільки потребують підтримки наші воїни, які служать Україні, захищають її незалежність та територіальну цілісність. Тож, коли до організації звернулося керівництво військової частини з проханням розробити проект, ми не вагалися. До роботи залучили найкращого нашого архітектора, який у стислі терміни виконав проект», - прокоментував приємну відзнаку від миколаївських військових власник проектно-будівельного підприємства, співзасновник ГО «СПРАВЖНІ ДІЇ» Максим Кисельов.

Відзначимо, що допомога та підтримка Збройних Сил України посідає значне місце в роботі Організації. «СПРАВЖНІ ДІЇ» й надалі допомагатимуть українським військовим.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі