Долучайся до змін!

"Справжні Дії» - об’єднання людей, які мають справжні цінності, мету та вміють досягати бажаного.
Нам набридло бачити навколо себе безлад, набридла нахабна байдужість посадовців, набридла корупція, набридла погана екологія, набридла відсутність перспективи у рідному місці, набридла удавана турбота про нас!
«Справжні Дії» - об’єднання людей які не жаліються! Ми прагнемо справжніх, ефективних змін і починаємо з себе! Неможливо бажанням кількох сот, або тисяч людей змінити цілу країну. Але ми можемо почати з малого: зі свого двору, зі свого району міста та рідного краю.
Прикро бачити, як Запоріжжя – місто, з величезним потенціалом, з багатою історією, перетворюється на сіре, провінційне та безперспективне місто. Ми маємо все, аби увійти до десятки найкомфортніших міст України, окрім бажання місцевої еліти.
Якщо ти: цілеспрямована, активна, успішна людина, яка вболіває за рідний край – приєднуйся! Досить делегувати власні права депутатам, які згадують про нас лише на час виборів!

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі