Доки одні говорять - інші діють!

Усе частіше лунають заклики до відповідального поводження з побутовими відходами. І доки одні люди продовжують бездумно викидати пластик, папір, інші відходи куди заманеться — інші думають про майбутнє та привчають дітей піклуватись про довкілля і бути відповідальними.


Так, у директора Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів №3 Михайлівської селищної ради Прокудіної Вероніки Анатоліївни виникла чудова ідея: встановити баки для роздільного збору сміття у рідній школі. Якщо у закладах освіти Запоріжжя вже давно встановлені подібні контейнери, то у невеликих містечках області вони відсутні, у деяких відсутні навіть пункти приймання вторсировини.

"Можна багато розповідати дітям про важливість сортування сміття, про те, як це впливає на природу і чому це так важливо, але без практичної реалізації ця ідея буде мертвою" - прокоментувала Вероніка Анатоліївна. 

Проблема полягала у тому, що школа не мала коштів для встановлення відповідних контейнерів для сміття. Тому, директор звернулась до БФ "Справжні дії", а саме до Петрова Андрія Васильовича, з проханням посприяти у придбанні відповідних контейнерів. Команда "Справжніх дій" із задоволенням відгукнулась на прохання допомогти.

БФ "Справжні дії" були придбані контейнери для збору органіки, пластику та паперу. Кошти вилучені з утилізації відходів планується передавати на розвиток школи. Куди і як саме витрачати зароблені гроші, учнівська рада вирішуватиме самостійно. Таким чином діти відчуватимуть, що передача відходів на переробку не лише корисно, а й прибутково. Сподіваємось, що поступово ця звичка перейде й у повсякденне життя учнів.

"Ми дуже вдячні благодійному фонду "Справжні дії" за допомогу, адже у бюджеті школи не передбачені подібні витрати." - подякувала директор Михайлівської ЗОШ №3 
Сподіваємось, що встановлення контейнерів для сортування відходів в освітніх закладах — це лише перший крок до зміни ставлення до поводження зі сміттям, і поступово все більше людей зрозуміють, що це не просто тренд  це питання нашого майбутнього! 

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі