До гарячої лінії ГО «Справжні Дії» з проханням про допомогу звернулась мешканка Запоріжжя, яка проживає за адресою пр. Соборний 232.

 В період з 10 червня 2018 року до сьогоднішнього дня за адресою м. Запоріжжя, пр. Соборний 232 під’їзд №11 розвалюються сходинки біля вхідних дверей. Мешканці цього будинку неодноразово звертались до Контакт-центру для вирішення цієї ситуації, щоразу отримуючи відповідь: «Ремонт сходинок запланований в поточному році».

Однак впродовж двох років жодні роботи не проводились. У відповідь на скаргу мешканців під’їзду КП«Запоріжремсервіс» у листі від 19.11.2018 відповіли наступне: «Виявлено порушення бетонної стяжки, часткової руйнації сходів. У зв’язку з великим обсягом робіт виконання робіт з ремонту ґанку під’їзду № 11 буде розглянуте при формуванні планів поточного ремонту на 2019 рік.»

У листі від 11.12.2019 відповіли: «Що роботи з ремонту ґанку будуть розглянуті у плані робіт поточного ремонту на 2020 рік». Цим листом повідомляємо, що наказом від 17.05.2005 р. № 76 Державно-комунального ЖКГ Правила утримання жилих будинків та прибудинкових територій визначено, що утримання (проведення поточного ремонту) сходових маршів (у т.ч. прибудинкових) віднесено законом до житлово-комунальних послуг.

Належний стан сходинок біля вхідних дверей віднесено законом та наказом до технічних експлуатаційних якостей будинку. Утримання житлового фонду передбачає проведення робіт, передбачених наказом Житло-комунгоспу України вид 10/.08.2004 р. № 150  Примірний перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Поточний ремонт виконується виконавцем послуг власними силами або із залученням підрядних організацій.

Так, під час підготовки житлового фонду до експлуатації в зимовий та літньо-осінній періоди мають проводитися роботи з усунення несправностей стін, фасадів, дверних заповнень, сходових кліток. За п. 4.7.5. наказу ЖКГ № 76 тріщини, вибоїни та сколи в залізобетонних конструкціях сходових клітинок усувають при їх виявленні.

Відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації», з якої причини роботи з ремонту ганку біля під’їзду №11 по пр.Соборному 232 не проводяться, адже будинок стоїть на балансі КП «Запоріжжяремсервіс», яке зобов’язане проводити ремонтні роботи.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі