Чи з’явиться у Запоріжжі крематорій: е-петицію спрямовано на розгляд міського голови

У Запоріжжі створено петицію щодо побудови крематорію на території містаЕ-звернення у зазначені законом строки набрало необхідну для розгляду органом місцевого самоврядування кількість голосів, тож 3 січня 2019 року було спрямоване Запорізькому міському голові Володимиру Буряку.

Звернення було зареєстроване 3 жовтня 2018 року на сайті Громадської організації «СПРАВЖНІ ДІЇ». Ініціатором звернення виступив Віктор Пітов.

«Мешканці Запоріжжя незадоволені тим, що поблизу міста є тільки 2 діючих кладовища, відкритих для поховання. На інших містах поховання померлих можливо здійснити тільки за певних умов та за спеціальною процедурою. Це призводить до розвитку корупції та організованої злочинності в ритуальній сфері, що відбивається на вартості похорон та, як наслідок, на матеріальному становищі кожного мешканця міста та регіону в цілому», - йдеться у зверненні. 

Також наголошується, що санітарно-захисна зона кладовищ на території України становить 300 м, що унеможливлює використання земельних ділянок поблизу кладовищ для цілей сільського господарства, будівництва та інших соціально-економічних потреб.

«Вважаю доцільним зобов’язати Запорізьку міську раду розглянути питання щодо будівництва крематорію в місті Запоріжжя та виділення для цього земельної ділянки та необхідних коштів», - зазначає автор петиції Віктор Пітов.  

Згідно зі ст.23-1 Закону України «Про звернення громадян», інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється на офіційному веб-сайті установи, якій вона була адресована. Розгляд здійснюється не пізніш ніж через 3 робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на підтримку петиції, а в разі отримання електронної петиції від громадського об’єднання - не пізніш як через 2 робочі дні після отримання такої петиції.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі