Акумулятори для «швидких» в зону ООС передали волонтери ГО «СПРАВЖНІ ДІЇ»

До Громадської організації «СПРАВЖНІ ДІЇ» звернулися запорізькі волонтери із проханням про  допомогу у придбанні автомобільних акумуляторів для військових медиків.

Минулого тижня акумулятори для автомобілів швидкої допомоги та позашляховика-евакуатора, а також інші необхідні для ремонту транспортних засобів запчастини були доставлені на позиції ASAP «Небо нуль» в зону Операції об'єднаних сил (ООС).

Волонтерська служба медичної евакуації ASAP «Небо нуль» базується у селищі Піски Донецької області, у безпосередній близькості до позицій бойовиків.

 

Населений пункт, в якому залишилося лише десять мешканців, досі обстрілюється із мінометів, самохідних артилерійських установок (САУ) та танків, працюють диверсійно-розвідувальні групи противника та ворожі снайпери.

Майже всі будинки в Пісках постраждали або зруйновані в результаті обстрілів.

ГО «СПРАВЖНІ ДІЇ» й надалі допомагатиме українським військовим, що боронять незалежність та територіальну цілісність Батьківщини на сході країни, а також родинам, які постраждали в наслідок бойових дій, втратили домівки та змушені були втікати від жахіть війни.

 

 

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі