У Запорізькій міській раді під керівництвом Валерія Еделєва: корупційне розслідування

Запорізька міська рада спільно з фірмою «Запоріжжя комунальне» направили всі свої сили на боротьбу з сезонним  підступним бур’яном – амброзія. Плоди своєї роботи посадовці демонструють чи не на кожному кроці та показових виступах. Поки чиновники замилюють народу очі «псевдо працею» перед прийдешніми виборами, команда «Справжні дії» спільно з редакцією «Факти Запоріжжя» висвітлює реалії, які відбуваються на об’єктах обробки:


На днях пресслужба мерії відзвітувала, що у Вознесенівському районі Запоріжжя посилено обробку карантинних рослин хімічним методом. Фото робітника, який сумлінно «витравляє» амброзію додається.

«Амброзию обрабатывают сертифицированным раствором «Амбромаг», который безопасен для животных и людей, но беспощаден к карантинным растениям.

- Химический метод применяем именно сейчас, потому что важно обработать амброзию в период созревания. Мы используем сертифицированную химическую смесь, которая действует непосредственно на растение - буквально через 15-20 минут достает до корня и в дальнейшем оно больше не растет, - рассказал председатель Вознесеновской райадминистрации Александр Николаенко», - йдеться у наступній статті від Запорізької мерії.

Згідно з документами, які з’явились у нашому розпорядженні, територія обробки території мерії склала – 0,12 га. Крім того, виконана робота вже прийнята.

Проте наслідки, які спричинили вказані хімікати, очевидно, не сподобались міським посадовцям. Розпіарений препарат «Амбромаг», як й в інших районах міста, залишає після себе ефект «випаленої землі» - іржаві плями. Тож, аби ліквідувати хоч якось допущені наслідки, керівництво мерії прийняло рішення – скосити карантинну рослинність вже механічним способом.

Серед іншого, постає велике питання щодо сертифікації розчину, адже за нашими даними,  Держпродспоживслужба зауважила, що згідно з санітарно-епідеміологічною експертизою засоби «Амбромаг» та «Антіамброзія» не включені до переліку агрохімікатів дозволених  до використання на території України.

Зазначимо, що відповідним препаратом планують обробити парки та сквери Запоріжжя, однак, навряд чи місцеві мешканці захочуть дивитись на невдалі експерименти Запорізької міської ради посеред міста.

Також у публікації пресслужби міської ради нагадали про об’єкти у Вознесенівському районі,  де вже проводилась обробка:

«Зокрема роботи були проведені по вулиці 12-го Квітня, вздовж проїжджої частини вул. Волгоградської, на території Алеї троянд по вул. Якова Новицького, вул. Патріотичній, по вул. Яценка, на внутрішньоквартальній території по вул. Незалежної України, 39б, території вздовж приватного сектору та пустирі поряд з дамбою по вулиці Толстого», - йдеться у статті.

Проте журналісти та громадськість не залишились вдоволеними  якістю цієї «псевдо роботою», яка, до речі, оплачується за кошт платників податків – за кошт запоріжан.

Багато питань виникає у звітах Возесенівського району на 30 червня 2020 року на покіс та хімічне знищення амброзії. По факту звітів прийняли 21,34 га покосу, але район подає на оплату 29,76 га. Звідки з’явилися зайві 8,4 га покосу поки що не відомо.

Тобто, на сьогодні маємо всі ознаки маніпуляції чи завідомо неправдивої інформації на сайті Запорізької міської ради, з приводу чого, ГО "Справжні дії" вимагає провести службове розслідування у стінах мерії, зупинити фіктивні роботи по знешкодженню амброзії та притягнути до відповідальності тих, хто заробляє на здоров’ї містян!

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі