25 000 голосів набрала петиція до Уряду із вимогою посилити відповідальність за екологічні злочини та прибрати корупцію у Мінекології

Електронну петицію до Кабінету міністрів із вимогою на законодавчому рівні посилити відповідальність за екологічні злочини та прибрати корупцію у Міністерстві екології на природних ресурсів України, розміщену на сайті Громадської організації «СПРАВЖНІ ДІЇ», підтримали 25 тисяч громадян України.

Звернення було розміщене на сайті ГО «СПРАВЖНІ ДІЇ» 21 вересня 2018 року за ініціативи співзасновника організації Артема Тараненка, відповідно до статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян». Екологічна петиція викликала жваве обговорення у експертному середовищі та серед простих громадян, що свідчить про надважливість порушеної теми не тільки для мешканців Запоріжжя та Запорізької області, але й жителів інших регіонів.

Оскільки петиція набрала у встановлений законом термін необхідну кількість голосів, після подання, вона повинна бути розглянута Урядом та розміщена на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо,  мета петиції – звернути увагу Кабміну на законодавчі невідповідності у галузі екології, усунути їх та посилити контроль за дотриманням природоохоронного законодавства.

У зверненні відзначається, що Запоріжжя є одним із найзабрудненіших міст України через викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря промисловими підприємствами, розташованими в промисловій зоні міста. Від цього потерпають запоріжці, які хворіють на онкологічні та алергійні захворювання.

При цьому, великі підприємства Запорізької області користуються численними прогалинами в механізмах контролю за додержанням норм природоохоронного законодавства, безкарно забруднюють навколишнє середовище та економлять на природоохоронних заходах.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі