ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ДОРОГІ ДРУЗІ!

На жаль, вимушені повідомити вкрай неприємну новину - політичну партію "СПРАВЖНІ ДІЇ" не зареєстрували для участі у місцевих виборах.

Пакет документів був відправлений 02.09. заздалегідь обласною службою спеціального зв'язку, із зазначеною датою прибуття 04.09. Гранична дата подання документів 06.09.2020. 

Документи прибули із запізненням на три дні. Причиною запізнення, за словами півробітників служби, стала поломка автомобіля. 

У зв'язку із поданням документів із запізненням, ЦВК відмовилась реєструвати ПП "СПРАВЖНІ ДІЇ" для участі у місцевих виборах. 

Ми з Вами прекрасно розуміємо, що служба, яка доставляє секретні документи силових відомств, КМУ має у своєму розпорядженні не одне авто.  

Для захисту права висувати власних кандидатів на місцеві вибори, ми звернулись до   Шостого апеліційного адміністративного суду (рішення за посиланням). Однак, суд не бачив порушення наших прав. Ми не продовжували відстоювати свою правоту вже до Касаційного адміністративного суду (рішення за посиланням). 

Ми доклали максимум зусиль, аби відстояти наше з Вами право прийняти участь у виборах. Цілий тиждень ми доводили наше право балотуватись у Запорізьку міську раду. Шкода, але зусилля були марні.

Пізніше, з неофіційних джерел ми дізнались, що є негласний наказ керівництва держави "збивати" усі нові партії, які не у союзі зі "Слугою народу" та мають рейтинг вище за 2%. Це все, що потрібно знати про рівень демократії на наступних виборах.

Хочемо щиро від душі ПОДЯКУВАТИ усім хто нас підтримав: нашим кандидатам, волонтерам та однодумцям! 

Ми не опускаємо руки, ми продовжуємо працювати на благо рідного міста та громади. Попереду багато проєктів та планів.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі