День захисту дикої природи

Вже сім років підряд 3 березня світ відзначає День дикої природи. У цей день заведено нагадувати людям про важливість збереження біологічного різноманіття дикої природи. Особливо сьогодні, коли дикі тварини масово страждають від діяльності людей: полювання, браконьєрство, винищення зон проживання тварин — все це рано чи пізно призведе до того, що тварин ми зможемо побачити лишу у зоопарках та на фото.


Здавалось, що в Україні із захистом дикої природи проблем не має. Проте безконтрольне винищення карпацьких лісів, безсовісне полювання, браконьєри, що залишаються непокараними — все це зменшує різноманіття тваринного світу.

Кожен, хто залишив сміття у лісі, кинув недопалок, забув  вогнище, лісоруби які заради наживи знищують ліс — усі вони злодії для природи.

Ми самостійно повинні дбати про навколишнє середовище і не чекати, що хтось зробить це за нас. Наша безвідповідальність коштуватиме дуже дорого!

ГО "Справжні дії" та Національний природний парк "Великий луг" у рамках меморандуму спільними зусиллями захищають дику природу заповідника та популяризують відповідальне та дбайливе відношення до навколишнього середовища.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі